Cyklo VondráčekCyklo Vondráček

编辑 收藏
-- / 5分
皮尔森购物排名第0共0个
成为首位评论者,告诉大家你的感受
写点评 赢积分 兑豪礼!详情>
0%
去过皮尔森的驴友
来过这里
0
旅行攻略
提到了这里

V oblasti prodeje a servisu jízdních kol se pohybujeme od roku 1991. V současnosti se zaměřujeme především na prodej kol a cyklovybavení značky Specialized.

Cykloprodejna Specialized Concept Store v Plzni je i výdejní místo našeho e-shopu. Nabízíme jízdní kola Specialized, oblečení pro cyklisty a cyklodoplňky. Samozřejmostí je cykloservis, kde se dostane Vašemu kolu plné péče. Na této pobočce provádíme nastavení Vašeho kola pomocí ...

展开全部

V oblasti prodeje a servisu jízdních kol se pohybujeme od roku 1991. V současnosti se zaměřujeme především na prodej kol a cyklovybavení značky Specialized.

Cykloprodejna Specialized Concept Store v Plzni je i výdejní místo našeho e-shopu. Nabízíme jízdní kola Specialized, oblečení pro cyklisty a cyklodoplňky. Samozřejmostí je cykloservis, kde se dostane Vašemu kolu plné péče. Na této pobočce provádíme nastavení Vašeho kola pomocí systému Specialized BG Fit. Nabízíme 3 testovací programy na vybrané modely kol Specialized.

Poskytujeme specializované služby, jako je Body Geometry fit, na který využíváme videoanalytický systém společnosti Specialized. Jsme certifikované servisní centrum Rock Shox. Poskytujeme záruční i pozáruční servis veškerého cyklistického vybavení, starých i nových kol. O Vašeho miláčka se rád postará team našich zkušených mechaniků se značkovým nářadím Parktool.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš kamenný obchod!

Těšíme se na Vás!

收起
地址:
Truhlářská 2755/5 32600 Plzeň
电话:
775634775
官网:
http://www.cyklo-vondracek.cz
营业时间:

全年 周一-周五 09:00-18:00;全年 周六 10:00-16:00

--

 • 5分
 • 4分
 • 3分
 • 2分
 • 1分
我要点评
  暂无点评,马上成为第一位点评的驴友吧!

  猜你喜欢

  为你推荐的游记

  3
  大长今3 有一个地方叫捷克
  黑死病纪念柱>克鲁姆洛夫城堡>布拉格城堡>圣维特大教堂>Loreta>安妮女王夏宫>小城...
  16
  不旅不婷 独行欧洲16天,奥地利...
  布拉格>维也纳城市公园>霍夫宫>茜茜公主博物馆>美泉宫>列侬墙>查理大桥>布拉格城
  9
  Helen晓世界 中欧精华十日,捷克奥...
  维也纳>巴德伊舍>黄金巷>查理大桥>布拉格天文钟>布拉格老城广场>列侬墙>圣维特大...
  15
  馨悦之旅Tour 地道的中世纪欧洲小国...

  最近浏览记录

  清除历史