VITAMIX, s.r.o.VITAMIX, s.r.o.

编辑 收藏
-- / 5分
皮尔森购物排名第0共0个
成为首位评论者,告诉大家你的感受
写点评 赢积分 兑豪礼!详情>
0%
去过皮尔森的驴友
来过这里
0
旅行攻略
提到了这里

Hledáte stabilního dodavatele ovoce a zeleniny? Chcete napočítat kusy ovoce na počet vašich strávníků? Neváhejte a obraťte se na naši společnost VITAMIX v Plzni!

Na našem skladu najdete celý sortiment čerstvého ovoce a zeleniny - banány, brambory, citrusy, kořenová zelenina apod. Na objednávku předem je možné dodat i široký sortiment exotického ovoce a zeleniny z celého světa. Samozřejm...

展开全部

Hledáte stabilního dodavatele ovoce a zeleniny? Chcete napočítat kusy ovoce na počet vašich strávníků? Neváhejte a obraťte se na naši společnost VITAMIX v Plzni!

Na našem skladu najdete celý sortiment čerstvého ovoce a zeleniny - banány, brambory, citrusy, kořenová zelenina apod. Na objednávku předem je možné dodat i široký sortiment exotického ovoce a zeleniny z celého světa. Samozřejmostí je osobní výběr zboží z našeho skladu v Plzni, kde poskytujeme při platbě v hotovosti nejnižší možné ceny bez přirážky na dopravu. Na základě Vaší objednávky dovezeme zboží přímo až k Vám.

Specializujeme se na dodávky kvalitních českých i dovozových odrůd brambor v dobré kvalitě a podle varnosti typu A (salátové) a B (přílohové). V nabídce máme celoročně 25 kg balené i pro konečné spotřebitele - 2 kg balení. Zajišťujme celoročně dodávky vakuově balených loupaných brambor - balení 5 kg a 10 kg. A jako novinku v sortimentu máme i brambory vařené v 5 kg balení.

Rozvážíme na základě objednávek v okresech Plzeň-město, Plzeň-sever, Plzeň-jih. Částečně okresy Klatovy, Rokycany, Domažlice a Karlovy Vary dle přání zákazníka a našich rozvozních možností. Stačí nás kontaktovat, rádi vám vyjdeme vstříc.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

收起
地址:
Jateční 1723/12 30100 Plzeň
电话:
377260222,377260373,737285999
官网:
https://www.vitamix.cz
营业时间:

周一至周四05:00-15:00, 周五05:00-12:00, 周六关闭, 周日06:00-12:00

--

 • 5分
 • 4分
 • 3分
 • 2分
 • 1分
我要点评
  暂无点评,马上成为第一位点评的驴友吧!

  猜你喜欢

  为你推荐的游记

  3
  大长今3 有一个地方叫捷克
  黑死病纪念柱>克鲁姆洛夫城堡>布拉格城堡>圣维特大教堂>Loreta>安妮女王夏宫>小城...
  9
  Helen晓世界 中欧精华十日,捷克奥...
  维也纳>巴德伊舍>黄金巷>查理大桥>布拉格天文钟>布拉格老城广场>列侬墙>圣维特大...
  15
  馨悦之旅Tour 地道的中世纪欧洲小国...
  城堡区

  最近浏览记录

  清除历史