BubbleTea, OXO TEA - kuličky, tapioka, čajové koktejly

编辑 收藏
-- / 5分
皮尔森美食排名第0共0个
成为首位评论者,告诉大家你的感受
写点评 赢积分 兑豪礼!详情>
0%
去过皮尔森的驴友
来过这里
0
旅行攻略
提到了这里

Novinka na trhu OXO BUBBLE TEA Vám přináší osvěžující čajové koktejly plné emocí a jedinečných chutí pro všechny věkové kategorie. Vyber si svůj bubble tea, cream tea nebo speciální edice!

Do naší nabídky jsme zahrnuli dokonale sladěné ovocné koktejly ve speciální edici FRUIT TEA, dále pro Vás máme dnes již tradiční BUBBLE TEA s ovocnými sirupy nebo krémové variace c...

展开全部

Novinka na trhu OXO BUBBLE TEA Vám přináší osvěžující čajové koktejly plné emocí a jedinečných chutí pro všechny věkové kategorie. Vyber si svůj bubble tea, cream tea nebo speciální edice!

Do naší nabídky jsme zahrnuli dokonale sladěné ovocné koktejly ve speciální edici FRUIT TEA, dále pro Vás máme dnes již tradiční BUBBLE TEA s ovocnými sirupy nebo krémové variace čajových koktejlů CREAM TEA. A samozřejmě v naší nabídce nesmí chybět PURE TEA se svými blahodárnými účinky čerstvého louhovaného čaje - zelený jasmínový čaj. Pro opravdové koktejlové gurmány připravujeme výjimečné LIMITOVANÉ EDICE.

Mezi nejoblíbenější koktejly patří ty, ve kterých jsou praskající kuličky. Není nad ten pocit, když vám v ústech přistane kulička, která se ve vteřině rozprskne a zaplaví pusu ovocnou šťávou.

Všechny naše suroviny pochází od pečlivě vybraných dodavatelů, kteří garantují 100 % kvalitu a pestrost nabídky. Suroviny průběžně testujeme, abychom Vám mohli zaručit jejich kvalitu. Jednotlivé receptury jsou vždy chuťově sladěné, tak aby vynikly všechny obsažené složky.

Na našich čajových koktejlech si zkrátka pochutná každý. Těšíme se na Vaši návštěvu na čajových barech!

OXO TEA je čaj, který Tě bude bavit!

收起
地址:
Radčická 2861/2 30100 Plzeň
电话:
374809300
营业时间:

周一至周日09:30-21:00

--

 • 5分
 • 4分
 • 3分
 • 2分
 • 1分
我要点评
  暂无点评,马上成为第一位点评的驴友吧!

  猜你喜欢

  为你推荐的游记

  3
  大长今3 有一个地方叫捷克
  黑死病纪念柱>克鲁姆洛夫城堡>布拉格城堡>圣维特大教堂>Loreta>安妮女王夏宫>小城...
  16
  不旅不婷 独行欧洲16天,奥地利...
  维也纳>维也纳城市公园>霍夫宫>茜茜公主博物馆>美泉宫>列侬墙>查理大桥>布拉格城
  9
  Helen晓世界 中欧精华十日,捷克奥...
  维也纳>巴德伊舍>黄金巷>查理大桥>布拉格天文钟>布拉格老城广场>列侬墙>圣维特大...
  15
  馨悦之旅Tour 地道的中世纪欧洲小国...

  最近浏览记录

  清除历史